Od ponad 30 lat produkujemy w Polsce PCB!

Złoto Enig


W naszej ofercie oprócz produkcji PCB, oferujemy również usługowe złocenie obwodów jednostronnych, dwustronnych oraz wielowarstwowych w atrakcyjnych cenach. W naszym parku maszynowym posiadamy- największą w Polsce, w pełni automatyczną linię do nanoszenia powłok niklu i złota (bezprądowo) ang. Immersion Gold-ENIG.

Złoto immersyjne tworzy się metodą chemiczną, nanosząc odpowiednio powłokę niklu od 3-7um, następnie warstwę złota od 0.06-0.1um. Funkcją złota jest zapewnienie dobrej lutowności i płaskości padów lutowniczych w Państwa obwodzie. Nasi klienci najczęściej decydują się na pokrycie złotem, ze względu występowania w projekcie małych padów lutowniczych (małe rastry, BGA lub inne wymagania).

Proces, który posiadamy w siedzibie naszej firmy, stale kontrolujemy w naszym wysokorozwiniętym laboratorium, w którym sprawdzamy wszystkie procesy i parametry chemiczne, aby nasza usługa była jak na najwyższym poziomie. Dodatkowo w laboratorium posiadamy nowo zakupiony sprzęt - Xray MaXXi 5 firmy Hitachi.

Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz do podjęcia współpracy w zakresie usługowego złocenia PCB.